Bon turystyczny

Zapraszamy do skorzystania z możliwości opłat Polskim Bonem Turystycznym
w czasie pobytu w Domu Wypoczynkowym Rena.

Drogi Gościu

od 1 sierpnia 2020 r. istnieje możliwość płacenia za usługi noclegowe za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego. Taki Bon otrzymują rodzice i mogą go wykorzystać na pokrycie wypoczynku swojego dziecka.

Co zrobić by otrzymać Bon Turystyczny.

Bon jest dokumentem elektronicznym. Ma unikalny 16 – cyfrowy numer i jest świadczeniem pieniężnym na poszczególne dzieci w wieku do 18 r.ż.

Dysponentem Bonu jest Rodzic dziecka, który aby móc go użyć musi go najpierw aktywować na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

W czasie aktywacji trzeba podać adres e-mail na który przyjdzie informacja z ZUS o aktywacji Bonu wraz kodem niezbędnym do dokonania płatności jest nr telefonu na które przychodzić będą SMSy używane w trakcie procesu płatności.

Jak płacić Bonem Turystycznym.

Płatność bonem jest możliwa od 1 sierpnia 2020 r. do 31 marca  2022 r. pod warunkiem, że wcześniej bon został aktywowany przez dysponenta bonu ( rodzica lub prawnego opiekuna dziecka)

Do dokonania płatności Bonem Turystycznym jest niezbędny kod.

Płacąc za pobyt w D.W. Rena podaj w recepcji  unikalny kod do płatności.

Pracownik obiektu wprowadzi do systemu Twój kod płatności oraz kwotę – na numer telefonu podany przy aktywacji bonu otrzymasz SMS z informacjami:  jaka kwota będzie pobrana oraz jaki podmiot ( Dom Wypoczynkowy Rena) pobiera tę opłatę.

Jeżeli wszystko się zgadza podaj pracownikowi obiektu jednorazowy PIN, który również znajduje się w treści SMSa.

Po wpisaniu Pinu płatność zostanie dokonana.